O nas

Antonia - poczekalnia Kościuski 44

„ANTONIA na Kościuszki” to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w chorobach kobiecych, w tym diagnostyce oraz leczeniu endometriozy, a także opiece nad przyszłą mamą.
 

Uznani specjaliści z dziedziny ginekologii i położnictwa, ginekologii onkologicznej, rehabilitacji medycznej (ginekologia uroginekologiczna), chirurgii onkologicznej oraz radiologii przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego niosą pomoc kobietom, których stan zdrowia wymaga najwyższych kwalifikacji specjalistycznych z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia zachowawczego.

 

Pacjentki ciężarne mogą liczyć na kompleksową opiekę obejmującą regularne wizyty kontrolne, badania KTG, diagnostykę ultrasonograficzną i laboratoryjną.

W naszym centrum istnieje bowiem możliwość skorzystania z Punktu pobrań materiału do badań w ramach podstawowych i rozszerzonych badań laboratoryjnych (w tym mikrobiologicznych i genetycznych).

 

Praca na oferowanym przez naszą placówkę poziomie kompetencji powoduje – co należy podkreślić – indywidualne podejście do każdego pacjenta i problemu, z którym się do nas zgłasza. Stąd umówiona godzina wizyty jest często orientacyjna i w sytuacji konieczności poświęcenia większej ilości czasu poprzednim pacjentom ulega przesunięciu na późniejszą porę. Jednocześnie obsługa recepcji stara się na bieżąco informować pacjentów o istniejącym opóźnieniu.

Sprawdź jakie usługi świadczymy w Centrum Medycznym ANTONIA: TUTAJ

 

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat Centrum Medyczne Antonia na portalu ZnanyLekarz.pl