O nas

„Antonia na Kościuszki” to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w chorobach kobiecych, diagnostyce i leczeniu niepłodności, opiece nad przyszłą mamą oraz problemami ginekologii dziecięcej i dziewczęcej. W naszym centrum konsultują uznani specjaliści z dziedziny ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej, którzy zajmują się nie tylko leczeniem operacyjnym, ale również przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego niosą pomoc kobietom, których stan zdrowia wymaga najwyższych kwalifikacji specjalistycznych z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia zachowawczego.
Pacjentki ciężarne mogą liczyć na kompleksową opiekę obejmującą regularne badania KTG, diagnostykę ultrasonograficzną i laboratoryjną.
W naszym centrum istnieje bowiem możliwość skorzystania z punktu pobrań w ramach podstawowych i rozszerzonych badań laboratoryjnych (w tym mikrobiologicznych i genetycznych).
Wykonujemy również badanie kolposkopowe w ramach programu pogłębionej diagnostyki raka szyjki macicy finansowanego przez NFZ.